Hero Academy

ساخت وبلاگ

برنده ی بهترین بازی استراتژیک ۲۰۱۳ ؛ از پرطرفدارترین و هیجان برانگیزترین بازی های اکشن و آرکید برای سیستم عامل اندروید می باشد که با آن می توانید بر روی تخته هایی همچون شطرنج مهارت های خود را در نبردهایی دوستانه محک بزنید و ساعت ها خود را سرگرم سازید! آیا می توانید تیم خود را در این جدال به پیروزی برسانید؟! بازی این بازی فوق العاده زیبا ؛ وارد دنیای شمشیرها و جادوها شوید و با دوستان قدیمی و تازه ی خود با به کارگیری تاکتیک ها و مهارت ها به نبردهایی چالش برانگیز بپردازید. هر تیم نیازمند رهبری شجاع است که اعضای تیم را به پبروزی هدایت کند ؛ رهبری که بر قدرت اعضای خود و نقاط ضعف دشمنان کار کند و تا مرز پیروزی پیش برود!

تمام بازی های این سبک به مرور زمان تکراری و خسته کننده میشوند ولی این بازی به دلیل انتخاب تصادفی رقیبان مختلف به هیچ عنوان تکراری نمی شود و آن را به تمام کاربران دوستدار بازی های آنلاین پیشنهاد می دهیم.

برخی از ویژگی های بازی Hero Academy اندروید :

* دارا بودن گرافیک اچ دی خیره کننده + صداگذاری حرفه ای

* امکان صحبت کردن با حریفان و طرف مقابل در مبارزات مختلف

* امکان رقابت با دوستان فیسبوکی و یا دعوت از دوستان از طریق توییتر

* امکان سفارشی سازی تیم توسط بازیکن با کارهای مختلف

* امکان ایجاد تیم های مختلف توسط بازیکن برای نبردهایی چند نفره

* رایگان بودن و نداشتن هیچگونه تبلیغات اضافی

بازی Hero Academy با دارا بودن امتیاز ۴٫۳ یکی از محبوب ترین بازی های استراتژیک اکشن اندروید به شمار می رود که به صورت کاملا آنلاین می باشد!

با بازی Hero Academy مهارت های خود را در نبردهایی دوستانه محک بزنید. تیم قهرمانان گرد هم آمده اند تا در زمینه های گوناگون بازی در آکادمی به جدال بپردازند. آیا می توانید تیم خود را در این جدال به پیروزی برسانید؟ وارد دنیای شمشیرها و جادوها شوید و با دوستان قدیمی و تازه خود با به کارگیری تاکتیک ها و مهارت ها نبرد کنید. هر تیم نیازمند رهبری شجاع است که اعضای تیم را به پبروزی هدایت کند. هر رهبری که بر قدرت اعضای خود و نقاط ضعف دشمنان کار کند می تواند به پیروزی برسد. در این بازی می توانید با دوستان خود و یا سایر رقیبان به صورت تصادفی بازی کنید. افزون بر این زمینه های مبارزه نیز بصورت تصادفی انتخاب می شوند و بدید ترتیب یکنواختی مبارزات از بین می رود. امکان صحبت کردن با حریفان، امکان دعوت کردن دوستان از توییتر و یا رقابت با دوستان فیسبوکی، امکان تنظیم کردن تیم و … از سایر ویژگی های بازی است. توجه کنید که برای بازی نیاز به اینترنت است.

hero2  Hero Academy

hero6  Hero Academy

hero4  Hero Academy

hero5  Hero Academy

 

...
نویسنده : ابراهیمی بازدید : 14 تاريخ : شنبه 13 ساعت: :

close
تبلیغات در اینترنت