Hegemony Rome The Rise of Caesar

ساخت وبلاگ

همانطور که از نام بازی مشخص است،‌ داستان بازی مربوط به جنگ های ژولیوس سزار میباشد، بازی گیمر را به سال های یک قرن پیش از میلاد مسیح و شما را در اوج درگیری ها و جنگ های سزار قرار میدهد. این بازی به لطف سازنده تمامی جنگ های سزار را شبیه سازی کرده و سعی بر چالش کشیدن گیمر دارد. تمامی حملات و فرمان ها از دست های خود سزار صورت میگیرد و شما با تغییرات آب و هوایی باید استراتژی های خود را تغییر دهید. کاوش در بیش از یک میلیون کیلومتر مربع از ساحل دریای مدیترانه به سواحل انگلیس در این بازی گردآوری شده که نشان از مپ بزرگ و وسیع این بازی دارد، همچنین ا میتوانید امپراطوری خود را ساخته و سپاه خود را ارتقاء دهید. موتور گرافیکی بازی بهبود یافته است و چشم انداز های بازی بسیار متنوع طراحی شده اند.

این بازی شما را به دشت ها و جنگل های سرزمین گل می برد، جایی که ژولیو سزار یک دهه از عمر خود و سپاهیانش را برای سرکوب کردن مردم کشور گل فدا کرد. شما باید با دقت فراوان سپاهیان خود را برای جنگ در مناطق و فصل های مختلف آماده کنید و در هر محیط آن ها را با تجهیزات مناسب آن محیط مسلح نمایید. نقشه موجود در بازی به صورت ماهواره ای و با بالاترین دقت تهیه شده است و از سواحل مدیترانه تا جزایر بریتانیا را شامل می شود. در هر زمان می توانید کل نقشه را زیر نظر بگیرید و یا میدان جنگ را با جزئیات و از نزدیک بررسی کنید. سلاح ها، پوشش سربازان و تجهیزات به مانند قرن یکم قبل از میلاد مسیح، شبیه سازی شده است. مردم گل را سرکوب کنید و گل را جزیی از روم کنید و یا اینکه قبیله های گلی را متحد نمایید و دست رومی ها را برای همیشه از سرزمین گل کوتاه سازید.

در زمان برتری روم در اروپا، وجود کشور گل همواره برای حیات روم یک خطر بزرگ به حساب می آمد. کشوری که در برابر کشور سلطنتی روم یک کشور غیر متمدن به حساب می آمد و مردم روم، گلی ها را وحشی و بربر می خواندند. در ابتدا سپاه گل عمدتا از مردم و دهقانانی تشکیل شده بود که دانشی از تاکتیک های نظامی نداشتند و از سلاح های اولیه ای استفاده می کردند. تنها برتری آن ها نسبت به رومی ها شجاعت حاصل از وضع نابسامان خود و نداشتن چاره ای جز جنگیدن و همچنین جنگیدن به صورت نامنظم بود. گر چه گلی ها دانشی در مورد تاکتیک های نظامی نداشتند اما همین حملات نامنظم گاه و بی گاه، خود تبدیل به یک تاکتیک موثر شده بود. در مقابل سپاه گل، سپاه روم به فرماندهی ژولیو سزار قرار داشت. سپاهی که بسیار منظم بود و سربازان آن به بهترین شکل نظم ها، تاکتیک های نظامی و کار با اسلحه های مختلف را آموزش دیده بودند. اسلحه های همه آن ها مجهز به فلزهای برتری نسبت به اسلحه های گلی بود و به صورت تولید عمده و همه به یک شکل تولید می شدند. همچنین برای هر دسته فرمانده ای تخصیص داده می شده است و از هر نظر روم برترین سپاه موجود در اروپا را صاحب بود. اما گل کشور بزرگی بود و به زانو در آوردن آن چالشی بزرگ برای روم بود. کشوری که فرانسه، بلژیک، جنوب هلند، جنوب غربی آلمان و قسمت هایی از شمال ایتالیا را شامل می شد.

Hegemony3 Hegemony Rome The Rise of Caesar

Hegemony4 Hegemony Rome The Rise of Caesar

Hegemony5 Hegemony Rome The Rise of Caesar

 

...
نویسنده : ابراهیمی بازدید : 18 تاريخ : شنبه 13 ساعت: :

close
تبلیغات در اینترنت