Anomaly Korea

ساخت وبلاگ

Anomaly Korea

طراحان بازی محبوب Anomaly Warzone Earth که جوایز زیادی را از ساخت آن بازی از آن خود کردند، اکنون با یک بازی جدیدتر و ایده‌ای پخته‌تر برگشته‌اند و یک بازی ساخته‌اند که این بازی Anomaly Korea نام دارد. شما باید در این بازی موجودات بیگانه فضایی که قصد تسخیر زمین را دارند نابود کنید و به مقابله با آن‌ها بپردازید. جریان بازی در کره اتفاق می‌افتد و این وظیفه شماست که جلوی سقوط آن را بگیرید.

بازی Anomaly Korea یک بازی استراتژیک و تاکتیکی است و شما نقش یکی از فرماندهان نیروهای حرفه‌ای ارتش کل دنیا را به عهده دارید. شما به عنوان یک فرمانده باید سربازان خود را به پشت خط‌های دشمن هدایت کنید و به خطوط دفاعی موجودات بیگانه نفوذ کنید. در بازی Anomaly Korea باید دقت داشته باشید که چه گروهی را انتخاب می‌کنید و باید بدانید که در مواقع حساس چه سربازانی بیشتر به کار شما خواهند آمد. همچنین می‌توانید از توانایی‌های ویژه‌ای نیز برای غلبه بر بیگانگان وحشی استفاده کنید.

در بازی Anomaly Korea باید اول از همه نقشه بکشید و حساب شده عمل کنید. برای انتخاب هر مسیر برنامه ریزی خاص آن را داشته باشید و از استراتژی و تاکتیک‌های مختلف، متنوع و پیچیده برای پیروزی در هر مرحله استفاده کنید. و در نهایت موجودات فضایی را از زمین بیرون کنید و پیروز بازی شوید.

در نسخه Anomaly Koreaنبردهایی سهمگین، داستانی جذاب و زیبا، نقشه‌های تاکتیکی برای هر مرحله، واحدهای جدید، توانایی‌های به روز و منحصر به فرد نیز ایجاد شده است که به کمک همه آن‌ها بتوانید از یورش بیگانگان جان سالم به در برده و بر آن‌ها پیروز شوید. زمین به کمک شما نیاز دارد …

با خرید بازی Anomaly Korea ( خرید پستی بازی Anomaly Korea و یا خرید اینترنتی بازی Anomaly Korea ) از فروشگاه بازی‌های کامپیوتری ابیا، شما بازی اورجینال Anomaly Korea را درب منزل تحویل گرفته و وجه آن را به پستچی پرداخت خواهید کرد. شما می‌توانید سخت‌افزار مورد نیاز بازی کامپیوتری Anomaly Korea که از آن با نام بازی کامپیوتری Anomaly Korea برای PC (بازی کامپیوتری Anomaly Korea برای کامپیوتر ) نیز یاد میشود، را از سمت چپ سایت دقیقاً مورد بررسی قرار داده و سپس آن را بصورت آنلاین سفارش دهید. توجه داشته باشید در هنگام خرید آنلاین بازی Anomaly Korea اگر هزینه آن را بصورت نقدی ( توسط کارت‌های عضو شتاب )پرداخت نمایید، حدود ۵ درصد تخفیف به شما تعلق می‌گیرد.

Anomaly2 Anomaly Korea

 

 

 

 

Anomaly3 Anomaly Korea

 

Anomaly4 Anomaly Korea

Anomaly5 Anomaly Korea

 

...
نویسنده : ابراهیمی بازدید : 26 تاريخ : شنبه 13 ساعت: :

close
تبلیغات در اینترنت