Emergency 2012

ساخت وبلاگ

بازی Emergency 2012 چهارمین نسخه از سری بازی‌های Emergency: Fighters for Life است که سبک آن تلفیقی است از استراتژیک و شبیه سازی. نمای دید در این بازی نیز به صورت سوم شخص است.
شما در بازی Emergency 2012 میتوانید نقش یکی از مامورین امدادی مثل پلیس، اورژانس، آتش نشانی و … را داشته باشید. شما میتوانید بازی را به صورت مرحله‌ای و یا به صورت گردش آزاد انجام دهید.
در حالت مرحله ای بازی Emergency 2012، ۱۲ ماموریت مختلف و مجزا وجود دارد که هر کدام یک حادثه بزرگ را شبیه سازی میکند. هر مرحله شامل یک سری اتفاقات و حوادث است که یکی پس از دیگری اتفاق می افتند. شما باید بتوانید با به کار گیری یک استراتژی عالی و هدفمند بر این حوادث غلبه کنید. در حالت گردش آزاد در بازی می‌توانید آب و هوای بازی را خودتان انتخاب کنید که مثلاً به صورت بارانی باشد یا طوفانی. شما در ابتدا نیروهای کمی را در اختیار خود خواهید داشت ولی با پیشروی بیشتر در بازی می‌توانید نیروهای بیشتری را استخدام کنید و توانایی خود در مقابله با حوادث را بالا ببرید.
در بازی Emergency 2012 ایستگاه های آتش نشانی نقش اصلی را خواهند داشت و در هر گونه اتفاقی که در آن آتش سوزی وجود داشته باشد دخالت خواهند کرد و علاوه بر آن در ترافیک های سنگین و تصادفات رانندگی نیز ایفای نقش خواهند کرد. شما به عنوان یک آتش نشان باید با حوادثی از جمله آتش گرفتن یک سطل زباله تا آتش سوزی یک ساختمان چند طبقه انجام وظیفه کنید.
در بازی Emergency 2012 پلیس باید ترافیک را هدایت کند، با جیب برها مبارزه کند و در هنگام دزدی از بانک اقدامات لازم را انجام دهد. مامورین اورژانس و مددکاران اجتماعی معمولا پس از واحدهای بالا در محل حادثه حاضر خواهند شد و به مراقبت و انجام امور پزشکی برای مصدومان خواهند پرداخت. شما باید در بازی Emergency 2012 به صورت هوشمندانه واحدی که مناسب حادثه اتفاق افتاده است و همچنین اتومبیل مناسب را انتخاب کنید و به موقع به محل حادثه برسید.
با خرید بازی Emergency 2012 ( خرید پستی بازی Emergency 2012 و یا خرید اینترنتی بازی Emergency 2012 ) از فروشگاه بازی‌های کامپیوتری ابیا، شما بازی اورجینال Emergency 2012 را درب منزل تحویل گرفته و وجه آن را به پستچی پرداخت خواهید کرد. شما می‌توانید سخت‌افزار مورد نیاز بازی کامپیوتری Emergency 2012 که از آن با نام بازی کامپیوتری Emergency 2012 برای PC (بازی کامپیوتری Emergency 2012 برای کامپیوتر ) نیز یاد میشود، را از سمت چپ سایت دقیقاً مورد بررسی قرار داده و سپس آن را بصورت آنلاین سفارش دهید. توجه داشته باشید در هنگام خرید آنلاین بازی Emergency 2012 اگر هزینه آن را بصورت نقدی ( توسط کارت‌های عضو شتاب )پرداخت نمایید، حدود ۵ درصد تخفیف به شما تعلق می‌گیرد.

e2012 2 Emergency 2012

e2012 3 Emergency 2012

e2012 4 Emergency 2012

e2012 5 Emergency 2012

 

...
نویسنده : ابراهیمی بازدید : 15 تاريخ : شنبه 13 ساعت: :

close
تبلیغات در اینترنت