Alan Wake

ساخت وبلاگ

Alan Wake (نبرد با تاریکی) یک بازی ماجراجویانه می باشد که یکی از برترین قسمت های بازی ، داستان عمیق و درگیرکننده اش است . بازی درباره شخصی به اسم alan wake میباشد که فردی نویسنده بوده و دچاره کابوس هایی میشود که مدام خودش را در بین جنگل و ادم هایی که تاریکی وجود انها را فرا گرفته میبیند … پس از این کابوس ها او تصمیم به سفری به روستایی به نام bright fall میگیرد تا در انجا ارامش خودرا پیدا کند … ولی وقتی وارد انجا میشود برگ هایی را پیدا میکند که نوشته هایی از داستان درون ذهن او بوده که میخواسته انهارا بنویسد و ان اتفاق ها در طول بازی به طور واقعی برای او رخ میدهد .

 

بازی Alan Wake Collectors Edition نسخه کامل بازی Alan Wake است که تمامی افزونه های بازی به همراه تمامی گالری ها و فیلم های درون بازی را نیز در خود جای داده است. بازی Alan Wake Collectors Edition یک بازی سبک اکشن است و دارای دو نمای دید سوم شخص و از دور است. بازی در فضایی همراه با درون مایه های کاراگاهی، رمز آلود، وحشت و تلاش برای حل معما و بقا ساخته شده است. این بازی در سال ۲۰۱۰ از طرف استودیوی بازی سازی مایکروسافت عرضه شده و امتیاز خارق العاده ۸۶ از ۱۰۰ را نصیب خود کرده است.

داستان بازی Alan Wake Collectors Edition در چندین قسمت نقل می شود. شما نقش یک نویسنده داستان های کاراگاهی را خواهید داشت که سعی می کنید از فشاری که در اثر ایجاد یک داستان خلاقانه در شهری به نام برایت فالس می نویسید رنج می برید. خیلی زود در بازی همسر شما ربوده می شود و شما مجبور می شوید که یک سلاح و یک چراغ قوه را برداشته و به دنبال پیدا کردن راز اتفاقاتی که در اطراف شما اتفاق می افتد حرکت کنید. در طول بازی Alan Wake Collectors Edition شما شاهد ۶ اپیزود یا قسمت خواهید بود که هر قسمت در لحظه ای حساس تمام شده و قسمت بعدی با روایت خلاصه ای از قسمت قبل و از مکانی که در آنجا بودید آغاز می شود.

یکی از عناصر اصلی بازی Alan Wake Collectors Edition نور است. در طول روشنایی روز شما به گشت و گذار در شهر می پردازید و از ایستگاه های رادیویی و تلویزیونی استفاده خواهید کرد. ولی هیجان بازی با فرا رسیدن شب شروع می شود. انسان ها و حیواناتی که وجود دارند در شب بسیار خطرناک و خونخوار می شوند که این به دلیل تاریکی است که شهر را فرا گرفته است. بهترین سلاح شما برای مقابله با آن ها نور است که آن ها را بسیار آسیب پذیر می کند. در طول بازی می توانید سلاح های بهتر و چراغ قوه های پرنور تری نیز پیدا کنید. شما به باتری نیز نیاز خواهید داشت به خصوص وقتی که مورد هجوم دسته بزرگی از دشمنان قرار می گیرید و تنها وقتی می توانید به دشمنان خود شلیک کنید که ابتدا حلقه تاریکی که آن ها را فرا گرفته است را با نور از بین ببرید.

جان شما در طول بازی به صورت خود به خود و پس از مدتی که صدمه ای نبینید پر خواهد شد. همچنین در طول بازی Alan Wake Collectors Edition قسمت هایی وجود دارد که می توانید به آن ها پناه ببرید و آن موجودات تاریکی نمی توانند وارد آن شوند.

شما به صورت تکه تکه راز و رمز بازی را خواهید فهمید و از گذشته خود و همسرتان اطلاعاتی برایتان یادآوری می شود. در بازی صحنه های رانندگی نیز وجود خواهد داشت. بازی Alan Wake Collectors Edition از گرافیک خارق العاده و داستان زیبایی برخوردار است که نتیجه آن نقدهای مثبت و امتیاز بالایی است که این بازی از آن خود کرده است.

با خرید بازیAlan Wake Collectors Edition از فروشگاه بازی‌های کامپیوتری ابیا، شما بازی اورجینالAlan Wake Collectors Edition برای کامپیوتر را درب منزل تحویل گرفته و وجه آن را به پستچی پرداخت خواهید کرد. شما می‌توانید سخت‌افزار مورد نیاز این بازی را از سمت چپ سایت دقیقاً مورد بررسی قرار داده و سپس آن را بصورت آنلاین سفارش دهید. توجه داشته باشید در هنگام خرید پستی بازیAlan Wake Collectors Editionاگر هزینه آن را بصورت نقدی ( توسط کارت‌های عضو شتاب ) پرداخت نمایید، تخفیف قابل توجهی بهشماتعلق می‌گیرد.

alan2 Alan Wake

alan3 Alan Wake

alan4 Alan Wake

alan5 Alan Wake

 

...
نویسنده : ابراهیمی بازدید : 24 تاريخ : شنبه 13 ساعت: :

close
تبلیغات در اینترنت