New Super Mario Forever

ساخت وبلاگ

بازی Super Mario یا قارچ خور یکی از بازیهای کلاسیک و به یاد ماندنی در سبک پلاتفرمر است که قطعا طرفداران بسیاری در سراسر دنیا دارد و نسل گذشته خاطرات بسیاری را در کنار آن گذرانده اند . امروز بازی New Super Mario Forever را برای دانلود آماده کرده ایم که نسخه بازسازی شده این بازی پرطرفدار است که از لحاظ گرافیکی بسیار بهتر از گذشته شده است و با رنگ آمیزی زیبا و طراحیهای جالبی همراه است . از دیگر ویژگیهای بازی New Super Mario Forever میتوان به حفظ سبک کلاسیک آن اشاره کرد که همه المانهای محبوب سری بازیهای قارچ خور را میتوان در آن یافت کرد . بازی در جزیره ای آغاز میشود که دارای مراحل مختلف است و باید با گذراندن مراحل به جرایز دیگر بروید و در نهایت آزدها را نابود نمایید . اگر از علاقمندان به بازیهای کم حجم و پلاتفرمر و سری بازیهای ماریو هستی

بازی NEW SUPER MARIO FOREVER 2012 بازی کلاسیک و زیبای سوپر ماریو یا بازی قارچ خور قدیمی برای دریافت از سایت تبیان آماده شده است. این بازی محبوب ابتدا برای کنسول میکرو ارائه شده بود اما به دلایل زیادی امروزه شاهد هستیم که برای اکثر کنسول های معروف نسخه های مختلف این بازی منتشر شده است. داستان بازی سوپر ماریو به این گونه است که باید پس از عبور از شهرهای مختلف و از بین بردن دشمن و موجودات وحشتناک به غول هر شهر رسیده که در نهایت کشتن غول های مجدد باعث می شود تا ماریو یا همان قارچ خور را به همسرش برسانید.
این بازی کامپیوتری که به شهر لوله ها هم معروف است می تواند ساعت ها کاربر را به بازی جذب کند. در بازی ماریو گرافیک بالاتر و رنگ بندی متنوع و شاد می تواند مورد توجه قرارگیرد.

new2 New Super Mario Forever

new3 New Super Mario Forever

new4 New Super Mario Forever

new5 New Super Mario Forever

 

...
نویسنده : ابراهیمی بازدید : 17 تاريخ : شنبه 13 ساعت: :

close
تبلیغات در اینترنت